5 plaster, 4 våtservietter, badasje, fatle, 2 sikkerhetsnåler, tape og saks. Alt pakket i en nylon veske. Samsvarer med EN13485.
0,95 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 98,00 | 96,00 | 91,50 |
Rød
| Artikkelnummer | 10204000 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,95 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 70D i Nylon |
| Størrelse | 14,5 x 10 x 4 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 3kg |
| Vekt | 2,85kg |
| Emballasje | 29x29x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159053286 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCINei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 13420 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |