Bordbrikke av tre med flaskeåpner i rustfritt stål.
0,09 kg
| Antall | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 30,00 | 28,90 | 27,80 |
Naturhvit
| Artikkelnummer | 11320106 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,09 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tre, Rustfritt stål |
| Diameter | 6,7cm |
| Størrelse | Ø 6,7 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 32x28x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159551355 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2003 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |