Gjenbrukbar luftfrisker til bil av tre med holder, levert med to duftpåfyll. Den er laget for å ha et naturlig utseende og gi langvarig friskhet, er enkel å bruke og perfekt for å tilføre en subtil roseduft til bilen din.
0,08 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 125,00 | 120,00 | 116,00 | 114,00 |
Tre
| Artikkelnummer | 12641171 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,08 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tre, ABS plast |
| Størrelse | 6,3 x 2,8 x 11 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 26x35x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159741176 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 3159 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |