Gympose med hovedrom med snørelukking i matchende farge. Har en lomme med glidelås foran i netting og åpning for ørepropper. Kan holde opptil 5 kg.
0,46 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 42,25 | 40,00 | 38,90 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 12048700 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,46 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 210D i Polyester |
| Størrelse | 33 x 44 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 39x49x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159372622 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 31327 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |