Treningsbag med hovedrom med glidelås og frontlomme med glidelåslukking.
2,53 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 234,00 | 220,00 | 214,00 | 209,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 11974000 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 2,53 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i Polyester |
| Størrelse | 48 x 28 x 25 cm |
| Emballasje | 30stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 36x53x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159157687 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1824 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |